B43763A5228M000
MFR.Part #
B43763A5228M000
JLCPCB Part #
C3812909
Package
Bolt,D51.6xL106.7mm
Description
-40℃~+105℃ 106.7mm 11.6A@100Hz 22.2mm 2200uF 40mΩ@100Hz 450V 51.6mm 6000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D51.6xL106.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS