B43763A4828M000
MFR.Part #
B43763A4828M000
JLCPCB Part #
C3813313
Package
Bolt,D76.9xL119.2mm
Description
-40℃~+105℃ 119.2mm 12mΩ@100Hz 27.4A@100Hz 31.7mm 350V 6000hrs@105℃ 76.9mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.9xL119.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS