B43743C9478M007
MFR.Part #
B43743C9478M007
JLCPCB Part #
C3813333
Package
Bolt,D90xL98mm
Description
-40℃~+105℃ 20.5A@100Hz 20mΩ@100Hz 31.7mm 400V 4700uF 6000hrs@105℃ 90mm 98mm ±20% 螺栓,D90xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS