B43743B4278M000
MFR.Part #
B43743B4278M000
JLCPCB Part #
C3812544
Package
Bolt,D64.3xL81.7mm
Description
-40℃~+105℃ 12.2A@100Hz 2700uF 28.5mm 350V 36mΩ@100Hz 6000hrs@105℃ 64.3mm 81.7mm ±20% Bolt,D64.3xL81.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS