B43743A9478M000
MFR.Part #
B43743A9478M000
JLCPCB Part #
C3813854
Package
Bolt,D64.3xL119.2mm
Description
-40℃~+105℃ 119.2mm 18.5A@100Hz 20mΩ@100Hz 28.5mm 400V 4700uF 6000hrs@105℃ 64.3mm ±20% 螺栓,D64.3xL119.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS