B43743A5278M000
MFR.Part #
B43743A5278M000
JLCPCB Part #
C3812602
Package
Bolt,D51.6xL119.2mm
Description
-40℃~+105℃ 119.2mm 13.4A@100Hz 22.2mm 2700uF 32mΩ@100Hz 450V 51.6mm 6000hrs@105℃ ±20% Bolt,D51.6xL119.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS