B43742A5688M000
MFR.Part #
B43742A5688M000
JLCPCB Part #
C3813877
Package
Bolt,D76.9xL191.7mm
Description
-40℃~+105℃ 14mΩ@100Hz 19.4A@100Hz 191.7mm 31.7mm 450V 5000hrs@105℃ 6800uF 76.9mm ±20% Bolt,D76.9xL191.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS