B43742A5228M050
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43742A5228M050
JLCPCB Part #
C3814754
Package
Bolt,D64.3xL97.7mm
Description
-40℃~+105℃ 2200uF 28.5mm 450V 45mΩ@100Hz 5000hrs@105℃ 64.3mm 8.53A@100Hz 97.7mm ±20% 螺栓,D64.3xL97.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS