B43733A9338M000
MFR.Part #
B43733A9338M000
JLCPCB Part #
C3815278
Package
Bolt,D51.6xL131.7mm
Description
-25℃~+85℃ 11A@100Hz 131.7mm 15000hrs@85℃ 22.2mm 3300uF 38mΩ@100Hz 400V 51.6mm ±20% Bolt,D51.6xL131.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS