B43733A5338M000
MFR.Part #
B43733A5338M000
JLCPCB Part #
C3814104
Package
Bolt,D64.3xL97.7mm
Description
-25℃~+85℃ 12A@100Hz 15000hrs@85℃ 28.5mm 3300uF 36mΩ@100Hz 450V 64.3mm 97.7mm ±20% 螺栓,D64.3xL97.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS