B43733A4688M000
MFR.Part #
B43733A4688M000
JLCPCB Part #
C3814060
Package
Bolt,D64.3xL131.7mm
Description
-25℃~+85℃ 131.7mm 15000hrs@85℃ 18mΩ@100Hz 19.1A@100Hz 28.5mm 350V 64.3mm 6800uF ±20% 螺栓,D64.3xL131.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS