B43733A4129M000
MFR.Part #
B43733A4129M000
JLCPCB Part #
C3813228
Package
Bolt,D76.9xL157.2mm
Description
-25℃~+85℃ 11mΩ@100Hz 12000uF 15000hrs@85℃ 157.2mm 28.5A@100Hz 31.7mm 350V 76.9mm ±20% 螺栓,D76.9xL157.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS