B43727A9478M600
MFR.Part #
B43727A9478M600
JLCPCB Part #
C1236078
Description
-40℃~+85℃ 12.7A@100Hz 12000hrs@85℃ 26mΩ@100Hz 28.5mm 400V 4700uF 97.7mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS