B43727A9228M600
MFR.Part #
B43727A9228M600
JLCPCB Part #
C1236074
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 22.2mm 2200uF 400V 55mΩ@100Hz 7.65A@100Hz 81.7mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS