B43725A9478M000
MFR.Part #
B43725A9478M000
JLCPCB Part #
C3812863
Package
Bolt,D64.3xL131.7mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 131.7mm 15mΩ@100Hz 19.1A@100Hz 28.5mm 400V 4700uF 64.3mm ±20% 螺栓,D64.3xL131.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS