B43725A9338M000
MFR.Part #
B43725A9338M000
JLCPCB Part #
C1619926
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 22mΩ@100Hz 3300uF 400V ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS