B43713F2688M000
MFR.Part #
B43713F2688M000
JLCPCB Part #
C3815585
Package
Bolt,D76.9xL97.7mm
Description
-25℃~+85℃ 15.8A@100Hz 15000hrs@85℃ 20mΩ@100Hz 250V 31.7mm 6800uF 76.9mm 97.7mm ±20% 螺栓,D76.9xL97.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS