B43713A5478M000
MFR.Part #
B43713A5478M000
JLCPCB Part #
C1619736
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 26mΩ@100Hz 450V 4700uF ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS