B43713A2478M000
MFR.Part #
B43713A2478M000
JLCPCB Part #
C1497874
Package
Bolt,D51.6xL106.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10.9A@100Hz 106.7mm 15000hrs@85℃ 200V 22.2mm 36mΩ@100Hz 4700uF 51.6mm ±20% 螺栓,D51.6xL106.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS