B43712B4688M000
MFR.Part #
B43712B4688M000
JLCPCB Part #
C1618960
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 131.7mm 15.2A@100Hz 22mΩ@100Hz 31.7mm 350V 6800uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS