B43712A5228M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43712A5228M000
JLCPCB Part #
C1615141
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 2200uF 450V 55mΩ@100Hz ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS