B43706B5278M600
MFR.Part #
B43706B5278M600
JLCPCB Part #
C3815753
Package
Bolt,D76.9xL97.7mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 17.9A@100Hz 2700uF 31.7mm 34mΩ@100Hz 450V 76.9mm 97.7mm ±20% 螺栓,D76.9xL97.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS