B43705A5338M000
MFR.Part #
B43705A5338M000
JLCPCB Part #
C3812714
Package
Bolt,D64.3xL131.7mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 131.7mm 15A@100Hz 28.5mm 3300uF 34mΩ@100Hz 450V 64.3mm ±20% 螺栓,D64.3xL131.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS