B43704B6478M050
MFR.Part #
B43704B6478M050
JLCPCB Part #
C3815384
Package
Bolt,D90xL121mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 121mm 18.7A@100Hz 20mΩ@100Hz 31.7mm 4700uF 500V 90mm ±20% 螺栓,D90xL121mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS