B43704B6188M000
MFR.Part #
B43704B6188M000
JLCPCB Part #
C3814146
Package
Bolt,D64.3xL97.7mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 1800uF 28.5mm 500V 50mΩ@100Hz 64.3mm 8.77A@100Hz 97.7mm ±20% Bolt,D64.3xL97.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS