B43704A9278M000
MFR.Part #
B43704A9278M000
JLCPCB Part #
C1615697
Package
Bolt,D51.6xL119.2mm
Description
-40℃~+85℃ 11.9A@100Hz 119.2mm 12000hrs@85℃ 22.2mm 2700uF 400V 40mΩ@100Hz 51.6mm ±20% 螺栓,D51.6xL119.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS