B43703B4688M000
MFR.Part #
B43703B4688M000
JLCPCB Part #
C3812966
Package
Bolt,D76.9xL106.7mm
Description
-40℃~+85℃ 106.7mm 11mΩ@100Hz 12000hrs@85℃ 18A@100Hz 31.7mm 350V 6800uF 76.9mm ±20% 螺栓,D76.9xL106.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS