B43703A9478M000
MFR.Part #
B43703A9478M000
JLCPCB Part #
C1616477
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 24mΩ@100Hz 400V 4700uF ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS