B43703A9338M050
MFR.Part #
B43703A9338M050
JLCPCB Part #
C3812774
Package
Bolt,D51.6xL131.7mm
Description
-25℃~+85℃ 10.6A@100Hz 12000hrs@85℃ 131.7mm 22.2mm 3300uF 34mΩ@100Hz 400V 51.6mm ±20% 螺栓,D51.6xL131.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS