B43703A5228M000
MFR.Part #
B43703A5228M000
JLCPCB Part #
C3815122
Package
Bolt,D51.6xL106.7mm
Description
-40℃~+85℃ 106.7mm 12000hrs@85℃ 22.2mm 2200uF 450V 45mΩ@100Hz 51.6mm 8.44A@100Hz ±20% 螺栓,D51.6xL106.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS