B43701A9688M000
MFR.Part #
B43701A9688M000
JLCPCB Part #
C3813947
Package
Bolt,D76.9xL131.7mm
Description
-25℃~+85℃ 131.7mm 20mΩ@100Hz 31.7mm 400V 5000hrs@85℃ 6800uF 76.9mm 900mA@100kHz ±20% 螺栓,D76.9xL131.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS