B43701A5568M000
MFR.Part #
B43701A5568M000
JLCPCB Part #
C1617764
Package
Bolt,D76.9xL131.7mm
Description
-25℃~+85℃ 131.7mm 14.3A@100Hz 22mΩ@100Hz 31.7mm 450V 5000hrs@85℃ 5600uF 76.9mm ±20% 螺栓,D76.9xL131.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS