B43701A5478M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43701A5478M000
JLCPCB Part #
C1638809
Package
Bolt,D64.3xL144.2mm
Description
-25℃~+85℃ 11.9A@100Hz 144.2mm 26mΩ@100Hz 28.5mm 450V 4700uF 5000hrs@85℃ 64.3mm ±20% 螺栓,D64.3xL144.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS