B43701A4109M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43701A4109M000
JLCPCB Part #
C3814688
Package
Bolt,D76.9xL157.2mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 157.2mm 15mΩ@100Hz 20.3A@100Hz 31.7mm 350V 5000hrs@85℃ 76.9mm ±20% 螺栓,D76.9xL157.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS