B43644A5567M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43644A5567M000
JLCPCB Part #
C1580534
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 190mΩ@100Hz 2.4A@100Hz 35mm 450V 5000hrs@105℃ 52mm 560uF ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS