B43643C5337M057
MFR.Part #
B43643C5337M057
JLCPCB Part #
C3723689
Package
Plugin,D35xL27.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.36A@100Hz 22.5mm 27.5mm 3000hrs@105℃ 330uF 35mm 450V 560mΩ ±20% 插件,D35xL27.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS