B43643B0477M057
MFR.Part #
B43643B0477M057
JLCPCB Part #
C3722344
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.8A@100Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 400mΩ 420V 42mm 470uF ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS