B43643A9827M057
MFR.Part #
B43643A9827M057
JLCPCB Part #
C3724965
Package
Plugin,D30xL57mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180mΩ 2.64A@100Hz 3000hrs@105℃ 30mm 400V 57mm 820uF ±20% 插件,D30xL57mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS