B43643A9227M057
MFR.Part #
B43643A9227M057
JLCPCB Part #
C3721842
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.17A@100Hz 10mm 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 37mm 400V 600mΩ ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS