B43643A5687M057
MFR.Part #
B43643A5687M057
JLCPCB Part #
C3721121
Package
Plugin,D35xL47.5mm
Description
-25℃~+105℃ 2.3A@100Hz 22.5mm 270mΩ 3000hrs@105℃ 35mm 450V 47.5mm 680uF ±20% 插件,D35xL47.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS