B43643A5337M057
MFR.Part #
B43643A5337M057
JLCPCB Part #
C1609608
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.65A@100Hz 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 330uF 450V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS