B43642H2687M000
MFR.Part #
B43642H2687M000
JLCPCB Part #
C1607107
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180mΩ 2.12A@100Hz 250V 3000hrs@105℃ 35mm 680uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS