B43642F2108M002
MFR.Part #
B43642F2108M002
JLCPCB Part #
C1613128
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 120mΩ 250V 3000hrs@105℃ 30mm 3A@100Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS