B43642C9337M000
MFR.Part #
B43642C9337M000
JLCPCB Part #
C1608390
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.51A@100Hz 10mm 270mΩ@100Hz 3000hrs@105℃ 30mm 32mm 330uF 400V ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS