B43642B9567M000
MFR.Part #
B43642B9567M000
JLCPCB Part #
C3722597
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.29A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 37mm 400V 560uF ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS