B43642B2188M007
MFR.Part #
B43642B2188M007
JLCPCB Part #
C3723581
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1800uF 200V 3.77A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 37mm ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS