B43642A5687M000
MFR.Part #
B43642A5687M000
JLCPCB Part #
C1592019
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 120mΩ@100Hz 3.03A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 450V 52mm 680uF ±20% Plugin,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS