B43642A5477M007
MFR.Part #
B43642A5477M007
JLCPCB Part #
C1610031
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.2A@100Hz 270mΩ 3000hrs@105℃ 30mm 450V 470uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS