B43641A9477M057
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43641A9477M057
JLCPCB Part #
C3724253
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.07A@100Hz 2000hrs@105℃ 25mm 300mΩ 400V 470uF 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS