B43641A9227M057
MFR.Part #
B43641A9227M057
JLCPCB Part #
C3724867
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.17A@100Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 22mm 37mm 400V ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS